P.S.: I love you.

22. března 2012 v 18:16 | Titty |  Mi balbuceo ..♥
Víš, nikdy jsem nevěděla, co je pravá láska. Nikdy jsem si nemyslela, že můžu někoho MILOVAT. Milovat tak, že bych za toho druhýho dala život. Že bych cítila, že k někomu fakt patřím. Že bych si představovala, jak spolu vychováváme naše děti, jak je nám 4o, jak je nám 6o. Že bych cítila, že někdo vlastní druhou polovinu mýho srdce. A pak jsi přišel Ty.
Možná až moc pozdě mi docházej všechny ty detaily. Náznaky, pohledy, narážky...
Pořád na to vzpomínám. Na všechny ty záchvaty smíchu, když si mě "kous do prstu":D, když jsme házeli knedlíky po namyšlených pipinách, když jsme spolu chodili do tanečních a nedokázali se přestat smát při každý otočce, když jsme se mohli nekonečně dloho koukat jeden druhýmu do očí.
Chybíš mi.
Vím, že jsem dělala spoustu věcí špatně. Vím, že jsem Ti měla říct, co pro mě znamenáš. Ale prostě jsem neměla odvahu. A taky jsem se bála, že Tě ztratím. Nebyla jsem si jistá tím, co cítíš Ty, a riskovat naše kamarádství jsem nechtěla. Nedokážeš si představit, jak moc mě to bolelo, ale kdybych tím všechno zničila a my nebyli ani kamarádi, bolelo by mě to mnohem víc. Teda aspoň tehdy mi to tak přišlo. Protože .. teď toho lituju. Kdybych mohla vrátit čas, udělala bych hodně věcí jinak. Vlastně vím přesně, kam bych se vrátila. ~ Výlet v 9.třídě. Náš pokoj a my dva. "Už jdeš pryč?!" "Mám?" ~ NESNÁŠÍM se za to, jak jsem se chovala trapně! (A tím nemyslím jen ten den). Možná by stačilo změnit cokoliv jinýho, ale tenhle moment mám před očima každej den. Jedno pitomý slovo. Jedno posraný "NE" a všechno mohlo bejt jinak. Ale já jsem to prostě nedokázala říct. Cítila jsem se trapně, byla jsem nervózní, jako vždycky, když jsme spolu sami.
Ale kdybych to mohla udělat teď, neváhala bych. Kdybych Ti mohla říct všechno to, co mi celý ty roky leží na srdci. Vysvětlit Ti některý věci a omluvit se za svoje chování. Za tričtvrtě roku jsem toho hodně pochopila, troufnu si říct, že jsem se v určitých věcech i změnila. Uvědomuju si všechny ty stupidní chyby, co jsem udělala a není den, kdybych si to nevyčítala. Protože Tys byl to nejlepší, co mě v životě potkalo. Kdybych to mohla napravit .. tak to udělám, jakkoli. Ale vím, že už to nemůžu vrátit.
Chápu Tvoje chování, ikdyž se mě to tenkrát hodně dotklo. Ale vím, že si za to převážně můžu sama. Nečekám, že se vrátíš a všechno bude jako dřív. Jenom .. doufám, že se jednoho dne podívám do Tvých očí a uvidím je zase zářit.
Miluju Tě. Navždycky. ♥


 


Komentáře

1 Tesů Tesů | Web | 24. března 2012 v 14:22 | Reagovat

Nevím co mám k tomuto napsat. Napsala jsi to moc hezky a můžu ti snad jen držet palce ať to vyjde. :)

2 Claire Coquette ^^ Claire Coquette ^^ | Web | 25. března 2012 v 17:10 | Reagovat

Nádherný,dokonalý *w*
Hodně štěstí :3

3 Nicol Nicol | Web | 29. března 2012 v 19:31 | Reagovat

Mě si taky ta vaha dela obcas co chce..jeden cas jsem treba z niceho nic zacala tloustnout i presto ze jsem se drzela a pred tim hubla..ale tedka se to srovnalo nastesti :-D jinak chci na ruku a pod tu pampelisku jeste ptacky,snad to bude brzo a dam pak foto :))urcite to zkus,prodala jsem kalhoty coze jsem rada a je to tam lepsi nez aukru,podle me :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama